سرویس تکمیل سفارش

banner-text

#1

امنیت در انبارداری

100%

دقت در زمانبندی

98.3%

دقت در بسته بندی

25000+

بسته ارسال شده 

در ابتدای روند تحویل محصولات، تمامی مشخصات محموله و شیوه نگهداری آن مشخص شده و سپس به بخش انبارداری سپرده می‌شود.
پس از دریافت لیست مرسولات توسط سیستم، سبد هر سفارش مشخص شده و اقلام آن در بانک داده انبار جستجو می‌شود تا محل هر یک در انبار مشخص شود.
با انتقال بسته‌ها به بخش ارسال کالا، بر اساس نوع کالا شرکت سرویس‌دهنده پستی مناسب انتخاب می‌شود.
nahve2
123
سرویس های پکسچی به عنوان بخشی از کسب و کار شما وارد عمل می شوند و با ارائه خدمات متنوع  در زمینه انبارداری و ارسال مرسولات ، نقش بزرگی در گسترش مجموعه شما ایفا می کنند. تمامی سرویس های ما متناسب با نیاز شما طراحی و قیمت گذاری می شوند تا با کمترین هزینه بیشتری بازدهی را بدهند.

سفارش های شما متناسب با انتخاب مشتری تان در زمانبندی مشخص با یکی از روش های پست ، پیک داخل شهری ، تیپاکس،  باربری زمینی و یا باربری های هوایی ارسال می شوند  و تمامی پروسه پیگیری سفارشات تا زمانی که بسته به دست مشتری شما برسد را بر عهده می گیریم .

سفارش های شما به موقع ارسال می شوند

انبارداری محصولات شما با نهایت دقت انجام می شود

بسته بندی مرسوله های شما استاندارد خواهد بود

پیگیری مرسوله ها در اسرع وقت انجام می شود

  خیالتان از ارسال سفارش ها راحت می شود 

دریافت فایل اطلاعات خدمات پکسچی

از زمانی که محصولات شما وارد انبار های پکسچی می شوند تا زمانی که سفارش های شما به دست مشتری هایتان می رسند،  میتوانید در نرم افزار پکسچی  بر پروسه کارها نظارت داشته باشید .

پس از دسترسی به نرم افزار تحت وب پکسچی، شما به تمامی اطلاعات مرتبط با محصولات و سفارشات خود دسترسی دارید و در بخش پشتیبانی نرم افزار ،تیم پکسچی آنلاین هستند تا درخواست های شما را پاسخ بدهند.

گزارش های دقیق و نموداری که از فروش در اختیارتان قرار می دهیم به شما در تصمیم گیری های بهتر کمک خواهد کرد و ما هم از گسترش شما انرژی خواهیم گرفت.

اطلاع از وضعیت تمامی سفارش ها

امکانات انبارداری تخصصی

نمایش حجم اشغال شده توسط محصولات بطور روزانه

در بخش پشتیبانی همیشه آنلاین هستیم

گزارش های کاربردی از فروش و محصولات

about
تمامی اطلاعاتی که برای راه اندازی، گسترش و تصمیم گیری های مهم در زمینه لجستیک کسب و کارتان نیاز دارید را در بخش هاب پکسچی قرار داده ایم .

هدف از ایجاد هاب پکسچی، ایجاد محیطی تخصصی برای دسترسی به تمامی منابع، اطلاعات و سرویس های مرتبط با لجستیک است . مطلع بودن از آخرین اخبار و تحولات شرکت های حمل و نقل و دسترسی به اطلاعات بروز در زمینه سرویس های ارائه شده توسط کسب و کار های ایرانی میتواند در پیشرفت کسب و کار شما نقش مهمی داشته باشد.

آموزش راه اندازی و گسترش بخش ارسال مرسولات

اخبار و اتفاقات صنعت حمل و نقل و لجستیک

کتابچه های پکسچی برای کمک به تصمیم گیری های شما

معرفی سرویس های جدید پکسچی

چرا هزینه های پکسچی با تعرفه های پست متفاوت است ؟

   برای راحتی کار ما در این مطلب شرکت حمل و نقل را شرکت پست در نظر میگیریم   زمانی که شما سفارشی رو به شرکت پست تحویل میدید فقط خدمات حمل و نقل تا مقصد رو دریافت میکنید . کاری که در مراکز پردازش…

تفاوت “مرکز پردازش” و “انبار” در چیست

  وقتی در مورد خدمات انبارداری صحبت میکنیم, به شرکت های اشاره میکنیم که محصولات را برای زمان طولاتی انبارش میکنند. انبار فضاییست که برای نگهداری محصولات در تعداد بسیار زیاد طراحی شده است. تجهیزاتی مثل لیفت تراک و قفسه های بسیار بلند در آن…

مدیریت ارسال سفارش چه تاثیری در میزان موفقیت فروشگاه های آنلاین دارد؟

  مشتری از یک فروشگاه آنلاین چه می‌خواهد؟ مشتری فروشگاه آنلاین شما به محصولی نیاز دارد و در اینترنت به دنبال آن می‌گردد. بخت با او (و شما!)  همراه است و با چند کلیک نخست به صفحه‌ محصول مورد نظر در سایت شما می‌رسد. هزینه‌…

شرکت خدمات انبارداری و لوجستیک پکسچی, با بیش از 6 سال تجربه, دغدغه های فیزیکی کسب و کار شما را بر عهده میگیرد و در جهت گسترش کسب و کار شما سرویس های اختصاصی ارائه میدهد. 021-88034866
خدمات ما
انبارداری
جمع آورری و بسته بندی
ارسال
شرایط و قوانین
پیگیری مرسوله 
پیگیری پست
پیگیری تیپاکس
تماس با پشتیبانی
پکسچی
کاتالوگ خدمات
درخواست خدمات 
تماس با ما در تلگرام
تمامی حقوق این وبسایت به شرکت انبارداری و لوجستیک پکسچی تعلق دارد