مقدمه

سوالی که برای بسیاری از صاحبان کسب و کار پیش می آید, این است که چرا هزینه های شما با هزینه های پست فرق داره ؟ چرا یک بسته 1 کیلویی در پست 14 تومن میشه و در پکسچی 20 تومن . در پاسخ به این سوال حرف های زیادی میتونیم بزنیم ولی خلاصش میشه این: در مراکز پردازش خدمات بیشتری دریافت میکنید . در ادامه این “خدمات بیشتر” رو شرح میدیم براتون.

 

 برای راحتی کار ما در این مطلب شرکت حمل و نقل را شرکت پست در نظر میگیریم

 

زمانی که شما سفارشی رو به شرکت پست تحویل میدید فقط خدمات حمل و نقل تا مقصد رو دریافت میکنید .

کاری که در مراکز پردازش انجام میشد خیلی قبلتر از این مرحله رو شامل میشه . یعنی تمامی کار هایی که شما برای آماده کردن اون سفارش انجام دادید .

زمانی که سفارش های شما روزانه کمتر از 10 عدد باشد میزان زمان و هزینه ای که صرف میکنید به چشم نمی آید ولی با  افزایش تعداد سفارش ها کم کم متوجه هزینه هایی میشوید که جلوی رشد کسب و کارتان را میگیرد . در واقع در مراکز پردازشی مثل پکسچی شما هزینه های تمامی کار هایی که برای نگهداری و آماده سازی سفارش ها انجام میدهید را پرداخت میکنید .

برای اینکه کمی راحت تر این هزینه ها را متوجه شوید این تصویر را مشاهده کنید .

 

این ها فقط بعد مالی و زمانی کار است . شما بیش از این ها در بخش عملیات کسب و کارتان درگیر می شوید  و هر روز از بخش تخصصی خودتان دورتر میشوید .

مراکز پردازش در واقع نقش شتابدهنده های عملیاتی را ایفا میکنند که به شما امکان رهایی از دغدغه های بی ربط به کارتان را میدهند تا بیشتر به رشد کسب و کارتان بپردازید.

 

ما در پکسچی تلاش کرده ایم تا بیش از یک مرکز پردازش خدمت رسانی کنیم . شما پس از همکاری با مجموعه پکسچی به چاپخانه و تیم تولیدی پکسچی هم دسترسی خواهید داشت تا تمامی نیاز های چاپی و تولیدیتان را هم برونسپاری کنید .